Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jaki wpływ na taśmę i folię pakową mają warunki atmosferyczne?

2022-06-29
Jaki wpływ na taśmę i folię pakową mają warunki atmosferyczne?

Osoby pracujące na co dzień w firmach transportowych, handlowych czy na halach magazynowych doskonale wiedzą, że dostarczane przez nich lub do nich paczki, muszą być szczególnie odporne na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz. Zdarza się bowiem, że mają one przez dłuższy czas kontakt z mrozem, wilgocią lub promieniami słonecznymi. Z kolei niektóre produkty wymagają przechowywania np. w chłodniach. Inny problem to wahania temperatury, które pojawiają się często bardzo szybko. Nagły mróz, ulewa lub opady śniegu mogą spowodować, że nasza przesyłka, ucierpi podczas transportu. Aby temu zapobiec, powinna być ona dobrze zapakowana w wytrzymałe materiały.

Folia stretch do owijania odporna na promienie słoneczne oraz mróz

Prowadząc sklep internetowy, każdego dnia dziesiątki osób zamawiają u Ciebie potrzebne im towary. Chcąc je dobrze zabezpieczyć, powinieneś używać materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych. Jednym z nich jest nieprzemakalna folia stretch do owijania, dzięki której wysyłanym produktom nie zaszkodzą częste zmiany temperatur. Niezależnie czy zdecydujesz się na folię transparentną, czarną, czy kolorową, zyskasz gwarancję ochrony przed minusowymi temperaturami.

Pytanie tylko, co z działaniem promieni UV? Czy folia stretch do owijania jest na nie równie odporna? Nasza z pewnością tak. Zawinięte nią produkty nie tracą swoich właściwości, będąc doskonale chronione. Transportując towar szczególnie wrażliwy na promienie UV, wybierz w miejsce foli transparentnej jej czarną wersję, która nie przepuszcza promieni słonecznych do wnętrza pakunku. Dodatkowo zabezpieczone w ten sposób przedmioty nie wyblakną, nawet jeśli transport będzie trwał długo, a towar będzie pozostawał przez dłuższy czas na słońcu.

Folia pakowa i taśmy - idealne połączenie w ekstremalnych warunkach

Na panujące na zewnątrz warunki atmosferyczne narażone są również taśmy pakowe wykorzystywane do zabezpieczania paczek. Znajdują one zastosowanie w zasklepianiu szczelin, by podczas transportu nic nie przedostało się do wnętrza pakunku. Wspominaliśmy już wcześniej, że część produktów wymaga przechowywania w chłodni. Wówczas również przyda się taśma pakowa odporna na zimno i mróz. Zwykłe taśmy w tym miejscu mogą sobie nie poradzić, dlatego Radomax przygotował dla Was coś wyjątkowego. Nasze taśmy pakowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Nie straszne są im deszcze, a nawet ekstremalne temperatury. Stanowią przedmioty must have w każdym domu. Są wytrzymałe, trwałe oraz wydajne. Nie odklejają się ani nie kruszą zarówno w niskiej, jak i wysokiej temperaturze.

Radomax – producent produktów na każdą pogodę

Na stronie internetowej naszego sklepu znajdziesz wszechstronną folię pakową, taśmy i inne przydatne akcesoria, które powinieneś mieć w swoim domu, biurze lub firmie. Pamiętaj, że sposób zabezpieczenia przesyłki w transporcie czy podczas magazynowania w dużym stopniu wpływa na kondycję towaru. Dlatego też wybieraj sprawdzone produkty, dzięki którym zachowasz wysoką jakość i satysfakcję swojego klienta.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 30 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-02
Świetnie, szybko, konkretnie. Polecam
2024-01-29
Jesteście jak zawsze - znakomici :)
pixel