Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jakie zalety ma minirap?

2022-01-12
Jakie zalety ma minirap?

Osoby trudniące się pakowaniem i zabezpieczaniem wiedzą, jak odpowiedzialne zadanie leży na ich barkach. Jeśli podejdą do tego niedbale lub wykorzystają niesprawdzone produkty, konsekwencją mogą być spore straty lub nawet konflikty z kontrahentami czy klientami. Z drugiej strony liczy się również to, by samo pakowanie było łatwe i szybkie. Rozwiązaniem, który łączy wysoką jakość z praktycznością, jest właśnie mini rap.

Mini rap, czyli jak zabezpieczyć niewielkie produkty

Zabezpieczenia produktów wydaje się wyzwaniem – nie tylko wtedy, gdy mamy do czynienia z towarami o dużych gabarytach. Także o te niewielkie przedmioty trzeba odpowiednio zadbać. Niekiedy sprawę dodatkowo komplikują ich nieregularne kształty. Solidna folia sprawdza się w tej roli idealnie – chroni przed mechanicznymi uszkodzeniami, zabrudzeniami, kurzem, a nawet wilgocią. Trudno bez niej wyobrazić sobie zarówno samo pakowanie czy wysyłkę, jak i magazynowanie. W Radomax znajdziecie rolko stretch w wariancie z folią transparentną oraz czarną. Ta druga przyda się zwłaszcza, gdy z określonych względów chcemy uniemożliwić identyfikację zapakowanego produktu. Dzięki jej zastosowaniu “zamaskujemy” przesyłkę, nie używając w tym celu dodatkowych materiałów. 

Warto podkreślić, że dostępne w Radomax folie to produkty cenione za swoją wytrzymałość, elastyczność i niezawodność. Dodatkowym atutem jest fakt, że po rozpakowaniu nie pozostawiają nieestetycznych śladów kleju, które później mogą być problematyczne do usunięcia.

Komfortowy uchwyt

Chcąc ułatwić przedsiębiorcom proces ręcznego zabezpieczenia towarów, oferujemy specjalny mini rap z uchwytem. Ten niepozorny z wyglądu trzonek dobrze leży w dłoni i tym samym zwiększa komfort używania produktu oraz skraca czas niezbędny do zapakowania towaru. Wystarczy rozwinąć fragment folii, a następnie zdecydowanymi ruchami owinąć przedmiot. Dzięki uchwytowi to zadanie wykonamy szybko i dokładnie.

Uchwyt produkujemy na miejscu, a do jego wytworzenia służą nam materiały, które podlegają recyklingowi.

Zamów mini rap w Radomax 

Tak jak wspomnieliśmy, klienci naszego sklepu mogą wybierać pomiędzy rolko stretchem z folią transparentną oraz czarną. Zadbaliśmy także o różnorodność pod względem szerokości folii, by jeszcze lepiej dopasować produkt do specyfiki potrzeb. Takie rozwiązanie pozwala jednocześnie zaoszczędzić i zwiększyć efektywność pracy. W Radomax znajdziecie także mini rapy sprzedawane bez uchwytu. Z produktem tego typu kompatybilny jest plastikowy trzonek. 

Nawinięta na papierową tuleję folia znajdzie zastosowanie niemal w każdym przedsiębiorstwie. Dzięki praktycznemu uchwytowi nawet pakowanie towarów w pojedynkę nie przysporzy problemów. Rolko strech przyda się również w awaryjnych sytuacjach, kiedy liczy się szybkość i skuteczność – zawsze warto mieć go pod ręką.

Przypominamy, że robiąc zakupy w Radomax, możesz zyskać atrakcyjne zniżki. Im większe jest Twoje zamówienie, tym większy jest również rabat. Skorzystaj z oferty i wypróbuj nasz kultowy mini rap!

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 31 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-02
Świetnie, szybko, konkretnie. Polecam
2024-01-23
Bardzo dobrze
pixel